Віртуальне об'єднання "Вища школа"

www.vzvo.gov.ua


Основним завданням є реалізація (спільно з департаментом вищої освіти) державної політики в галузі вищої освіти через розробку та впровадження сучасних технологій навчання, забезпечення умов для інноваційного розвитку національної вищої освіти, підвищення її якості і конкурентоспроможності в умовах інтеграції в європейський та світовий освітній простір.
Основна діяльність Відділення змісту вищої освіти спрямовується на розробку концептуальних підходів у визначенні структури і змісту вищої освіти, організації навчально-виховного процесу у вищих навчальних закладах України та його науково-методичного забезпечення.
Особлива увага приділяється науково-методичному, організаційному та інформаційно-аналітичному супроводу актів Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, направлених на модернізацією багатоступеневої вищої освіти в умовах сучасних ринку освітніх послуг і ринку праці.
Основну діяльність забезпечують 75 співробітників, серед яких 20 мають вчені звання і наукові ступені, у їх числі 6 старших наукових співробітників.
Міністерства освіти і науки України презентує перший освітній портал. Накази, стандарти, обговорення в освітній галузі. Інформація про вищі навчальні заклади та їх освітні программи.

Продвижение сайтов

Охрана мероприятий в Туле Именно поэтому стоит доверить профессионалам разработку стратегии защиты вашей жизни и имущества, а также их дальнейшее сервисное обслуживание. Правильно выбранное охранное агентство– ваша безопасность 24 часа в сутки.

2f20673d

Опрос

Актуальная для Вас услуга:
 

Контактная информация

Киевская студия веб-дизайна "Нурбс"
Адрес: г.Киев, ул.Фрунзе 104

карта проезда
моб: (067)135 - 32 - 07
моб:
(050)079 - 02 - 42
моб:
(093)914 - 82 - 72
тел: (044)503 - 72 - 28

email: info@add-url.org.ua

 Рейтинг@Mail.ru