Інформаційний сайт приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Коротюк Оксани Вікторівни

www.korotyuk.com
Нотаріус Київ Коротюк Оксана Вікторівна народилася 23 жовтня 1985 року в місті Києві. В 2008 році закінчила Академію адвокатури України і отримала диплом магістра права. Розпочала юридичну практику в 2004 році на посаді помічника юриста Приватного підприємства «Допомога та захист», де пізніше працювала юристом. До обов’язків на підприємстві входило розроблення та складання проектів договорів та інших правочинів, позовних заяв та скарг, представництво інтересів в судових органах, надання юридичних консультацій тощо. В 2007-2008 роках працювала помічником приватного нотаріуса Київського міського нотаріального Клітко Валентини Василівни, після чого проходила стажування у приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Каплуна Юрія Вікторовича. В квітні 2010 року отримала свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю, а в жовтні 2010 року зареєструвала приватну нотаріальну діяльність по Київському міському нотаріальному округу. В основі роботи Коротюк О.В. закладено принципи законності, відповідальності, об’єктивності та конфіденційності, що забезпечуються виконанням і суворим дотриманням законодавчих норм, вимог підзаконних актів та спрямовані на захист прав та інтересів осіб, що звертаються за вчиненням нотаріальних дій. Додержання нотаріусом порядку вчинення нотаріальних дій і чітке виконання вимог закону є гарантією захисту прав та законних інтересів фізичних і юридичних осіб в контексті реалізації превентивної функції нотаріальної діяльності, а саме – недопущення судових спорів.
Коротюк Оксана Вікторівна є автором книг «Нотаріальне посвідчення договорів. Практичні рекомендації» та «Заповіти. Роз’яснення, зразки нотаріальних документів, судова практика», що були видані в 2010 році у видавництві «Юрінком Інтер». Вищевказані видання розкривають актуальні питання вчинення окремих видів нотаріальних дій, порядок їх вчинення, включають в себе аналіз і тлумачення чинного законодавства, посилання на судову практику тощо. Коротюк О.В. також є автором багатьох статей, які розкривають важливі питання нотаріального процесу, зокрема, таких як «Особливості вчинення нотаріусом виконавчих написів», «Порядок видачі витягів з Єдиного реєстру довіреностей», «Укладення договору про внесення змін та доповнень до іпотечного договору», «Особливості видачі нотаріусами дублікатів документів» та інших, що були опубліковані у випусках журналу «Нотаріат для Вас» за 2009 рік.
Коротюк Оксана Вікторівна є головою Громадської організації «УКРАЇНСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ СОЮЗ», яка займається дослідженням та узагальненням теоретичних і практичних питань юридичної діяльності працівників нотаріату, адвокатури, судової системи, інших працівників юриспруденції, розробкою узагальнень, висновків та рекомендацій науково-практичного характеру з актуальних питань всіх напрямів юридичної діяльності.

Продвижение сайтов

Зарядная станция Spigen Essential® F100 4 Ports Ultra Slim USB 2.0 Gen 1 Hub.. MobiGroup. Поиск. . . Редактировать главное меню.

2f20673d

Опрос

Актуальная для Вас услуга:
 

Контактная информация

Киевская студия веб-дизайна "Нурбс"
Адрес: г.Киев, ул.Фрунзе 104

карта проезда
моб: (067)135 - 32 - 07
моб:
(050)079 - 02 - 42
моб:
(093)914 - 82 - 72
тел: (044)503 - 72 - 28

email: info@add-url.org.ua

 Рейтинг@Mail.ru